Auto kredīts: vai ir iespējams saņemt kredītu lietotam auto?

Ja vēlaties iegādāties personisko transportu, bet cenas jaunam auto no salona nav pa kabatai, tad ir jēga tuvāk aplūkot lietoto auto tirgu. Tur bieži vien ir ļoti labas automašīnas, kuras tiek pārdotas par salīdzinoši zemu cenu. Taču, pat 2000-3000 eiro ir iespaidīga summa, un no tādas naudas uzreiz nav viegli šķirties. To vari aizņemties no radiem, draugiem, paziņām vai atlikt no katras algas. Jā, tas ir variants, taču ir arī alternatīva – kredīts no Incredit auto iegādei uz laiku līdz 84 mēnešiem.

Kredīts lietotas automašīnas iegādei: kā noformēt

Tātad, jūs esat izvēlējies transportlīdzekli – piemēram, esat atradis piemērotu variantu sludinājumu vietnē vai sazinājies ar tālākpārdevēju, kurš izvēlējies transportlīdzekli jūsu vajadzībām un budžetam. Atliek tikai samaksāt naudu.
Kā saņemt kredītu lietotas automašīnas iegādei:
  1. Iesniedziet pieteikumu Incredit vietnē vai kādā no kreditēšanas centriem (to adreses arī ir norādītas mājaslapā);
  2. Iesniedziet dokumentus — pasi, TIN, ienākumus apliecinošu dokumentu;
  3. Gaidiet jūsu pieteikuma pārbaudes rezultātu. Tas ilgst apmēram 30 minūtes;
  4. Saņemat atbildi. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda tiek pārskaitīta uz jūsu bankas kontu vai tieši pie pārdevēja – šis punkts tiek iepriekš atrunāts.
Ņemiet vērā, ka kredītu no Incredit var saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 21 līdz 70 gadiem. Lai to izdarītu, jums tikai jāapstiprina stabili ienākumi.

Kāpēc lietotas automašīnas kredītam izvēlēties Incredit

Aizdevumus visām fiziskām un juridiskām personām uzņēmums Incredit izsniedz ar izdevīgiem noteikumiem. Nav nepieciešama ķīla vai galvojums – tikai ienākumus apliecinošs dokuments. Klientam ir iespēja izvēlēties obligātā maksājuma veikšanas datumu. Ir pieejams atvieglojumu periods. Procenti ir maksimāli zemi – zemāki nekā konkurentiem.
Turklāt, uzņēmumam ir laba reputācija. Incredit klienti uzņēmumu platformā Google ir novērtējuši ar vidēji 4,9 zvaigznēm. Kompānijai uzticas, noformē atkārtotus kredītus, tai skaitā lietotas automašīnas iegādei. Par to varat pārliecināties, izlasot reālu Incredit klientu atsauksmes.
Pēc materiāliem: https://www.incredit.lv/
.

Обсуждение закрыто.