Довгоочікувана відпустка: найкращий відпочинок з собакою

По праву одним із максимально чистих регіонів України виступає західний. Якщо ви бажаєте довгоочікуваної відпустки, яка не просто добре запам’ятається на весь наступний рік, а й пройде з користю для здоров’я, тоді неповторні Карпати – те, що вам потрібне. Місцева краса просто не дасть вам спати, чи це відпочинок з собакою в Карпатах чи інший варіант.

Безперечно, кожен відвідувач Карпат здатний відшукати там відпочинок на свій смак. До того ж, Карпати однаково відкриті для відвідування будь-якої пори року і там завжди є що побачити.

Снігові схили та тепле світло дров, що горять, в каміні – Карпати взимку.

Зимові Карпати – це катання на лижах, які захоплюють спуски на сноуборді, сани, нарешті, і, безперечно, неймовірний трав’яний чай в одному з колоритних кафе. Близько п’яти місяців працює сезон гірськолижних курортів Карпат, тож накататися зможуть усі охочі.

Зелені Карпати – радість для кожного

Порівняно спекотний літній день в Карпатах можна приділити походам за грибами або ягодами в ліс, баченню краси або купанню в річках, які несуть прохолодні гірські води. Якщо подібний відпочинок не для вас, то рюкзак на плечі і вперед до вершин місцевих гір, які здатні здивувати навіть досвідченого туриста.

Чому все більше людей відмовляється від морського відпочинку на користь Карпат:

  1. Провести весело час під час морського відпочинку можливо, але це не завжди так. Не всі курорти це гармонійно поєднують.
  2. Відпочинок на морі дуже часто виступає порівняно дорогим.При цьому рівень комфорту дуже низький та нерозвинена інфраструктура порівняно з багатьма зарубіжними аналогами.
  3. Плавання у брудній воді не приносить радості від відпочинку, а це досить часто проблема пляжів.
  4. Порівняно чисті пляжі, де все так, як має бути, як правило, платні.
  5. Вартість овочів або фруктів часто перевищує здоровий глузд.
  6. Лежати на пляжі неподалік компанії нетверезих людей – нерідке явище не лише на громадських, а й на платних пляжах.
  7. Гаряче літнє сонце не завжди йде на користь здоров’ю.

Безперечно, є люди, які не вибирають для відпустки гори і віддають перевагу мору, але в першому випадку немає зазначених раніше істотних мінусів. У Карпатах немає великих заводів, а повітря там надзвичайно чисте та насичене киснем. У той же час, відпочинок на морському узбережжі часто істотно дорожчий за карпатський аналог. Набір туристичних послуг в Карпатах поповнюється майже завжди і вже здатний порадувати навіть прискіпливих туристів.

.

Обсуждение закрыто.