Kredīts mājoklim: kur vislabāk saņemt aizdevumu Latvijā?

Mājokļa remonti un labiekārtošana ir dārgi. Mēbeļu un sadzīves tehnikas iegāde, apkures ierīkošana un remontdarbi maksā tūkstošiem eiro. Protams, naudu var aizņemties no radiem vai draugiem, bet tas ne vienmēr būs ērti, un viņiem nepieciešamā summa varētu arī nebūt. Tāpec labāka izvēle ir ņemt patēriņa kredītu no Incredit. Tas neradīs finansiālu slogu, bet ļaus iegūt nepieciešamos līdzekļus, lai pabeigtu remontu vai iegādātos nepieciešamo tehniku un mēbeles mājai vai dzīvoklim.

 

Kā saņemt patēriņa kredītu mājokļa remontam?

Incredit Latvijas iedzīvotājiem piedāvā kredītus ar zemām izmaksām un izdevīgiem nosacījumiem. Ja jums ir nepieciešami līdzekļi mājokļa, dzīvokļa vai cita nekustamā īpašuma iegādei, varat pieteikties Incredit un aizņemties līdz 10 000 EUR uz laiku līdz 84 mēnešiem. Lai to saņemtu, nepieciešams:

  • Iesniegt tiešsaistes pieteikumu kredītkompānijas mājaslapā;
  • Iesniegt pasi, nodokļu maksātāja numuru;
  • Uzrādīt stabilu ienākumu avotu;
  • Konts kādā no Latvijas bankām.

Kredīts mājoklim ir pieejams personām vecumā no 21 līdz 70 gadiem. Piesakoties kredīta saņemšanai, jānorāda mērķis līdzekļu saņemšanai — šajā gadījumā tas būs patēriņa kredīts mājokļa remontam, sadzīves tehnikas, elektronikas vai mēbeļu iegādei. Ja pieteikums tiks apstiprināts (parasti tas neaizņem vairāk par 30 minūtēm), nauda tiks ieskaitīta klienta bankas kontā.

Kāpēc Incredit kredīts mājoklim ir izdevīgs?

Incredit ir labi pazīstams kredītuzņēmums Latvijas tirgū, un tas ir meitasuzņēmums AS Rietumu Banka, kas ir viena no Baltijā vispazīstamākajām bankām. Incredit augstu novērtējuši klienti, vietnē Google Maps sasniedzot 4.9 zvaigžņu vērtējumu un vairāk nekā 500 atsauksmes no īstiem klientiem. Lielākā daļa no tām ir pozitīvas atsauksmes, kurās visbiežāk minētas zemas procentu likmes, ērts atmaksas grafiks, kā arī laipni darbinieki.

Kredītu mājokllim var ērti saņemt tiešsaistē. Savukārt, ja vēlaties tikties ar menedžeri klātienē, esat laipni aicināti apmeklēt jebkuru no kredītcentriem lielā daļā Latvijas pilsētu.

avots: https://www.incredit.lv/

.

Обсуждение закрыто.