Купити однокімнатну квартиру в Києві недорого: думки експертів

Швидше за все, будь-яка свідома людина мріє купити собі затишний будиночок у приємному районі. Мінливість будь-якого ринку нерухомості, певною мірою, ускладнює процес вибору. Столиця України не виключення з правил. Щоб максимально вдало купити однокімнатну квартиру в Києві недорого, слід брати до уваги кілька поширених та перевірених порад спеціалістів. Подібні маніпуляції потрібні для того, щоб уникнути давно відомих помилок та ризиків, адже у ході підписання договору. У разі проблем з договором, покупець може постраждати, тому рекомендації досвідчених фахівців доречні завжди.

Часті варіанти планування квартир у столиці:

  1. «Сталінки» – будинки, що відрізняються від традиційних аналогів зручностями, великою різноманітністю планувань і наявністю багатьох просторих кімнат.
  2. Знайомі всім «Хрущовки» – житло більш меншого обсягу, але доволі функціональні.
  3. Брежнєвське планування квартир має збільшену площу кухні та просторіший житловий простір.
  4. Квартири готельного типу зустрічаються дещо малого обсягу, що стосується, в першу чергу, житлових кімнат.
  5. У квартир-студій масштаби дуже різняться: від 20 квадратних метрів до 200 м2, з передбаченою можливістю самостійного розподілу на зручні житлові зони.

Безпосередньо придбання смарт-квартири приховує у собі порівняльну вигоду не виключно на початковому етапі. Разом з тим, грошові витрати на платежі комунальникам будуть у кілька разів нижчими в квартирі-студії, аніж навіть звичнішому однокімнатному аналозі. Зручність проживання в такій квартирці гарантується студентам чи одиноким людям. Двом жителям вже доведеться зіткнутися з певними проблемами комфорту.

Купівля квартири – привід звернутися до агенції з нерухомості

Поширеним ризиком у підписанні договору про придбання нерухомості є не завжди достатньо реальна інформація, яка надається продавцем. Сюди входить неправильний поверх, квадратура, а можливо і ціна. Втрачати власні гроші не бажає ніхто, але, якщо договір визнають неправомірним, в такому разі буде складно реально підтвердити, що заплачена сума дещо відрізняється від тієї, яка вказана в документах.

Неправомірність угоди може відноситися до абсолютно будь-якої процедури, що стосується купівлі нерухомості. Багато які ризики реально суттєво знизити шляхом попереднього вивчення повноважень продавця, або людини що представляє його особу. ретельне вивчення всіх документів на нерухомість є найважливішим у прийнятті рішення.

Процедура передачі майна під час продажу також може відбутися не до кінця остаточно з боку продавця. Спеціальний акт передачі повинен бути виконаний за всіма важливими пунктами.

Безпосередньо сам покупець повинен простежити це. Завжди можливо, що майно раніше було передане третій особі, і щоб повернути його доведеться попрацювати. У разі подібної ситуації з’являються зовсім інші проблеми щодо його повернення.

Закономірно, що допомога агентства нерухомості в подібному завданню виступає просто незамінною. Якщо всі процедури будуть зроблені за законом, нерухомість у Києві буде радувати практично з перших днів після покупки.

.

Обсуждение закрыто.