Пластична хірургія Рівне. Операція: як зменшити живіт. Вартість за операції

Є така народна приказка “Без здоров’я нема щастя”. Тобто важливо слідкувати за собою та своїми родичами. Медичний центр лікаря Тарасюка один з найвідоміших в Рівному. Основними сферами роботи тут вважаються:
— Хірургічне втручання: пластичне; лазерне; ендоскопія; травматологія; ортопедія;
— Апаратні, лазерні, класичні косметологічні процедури та дерматологічні процедури;
— Ін’єкції краси.

Розглядаючи пластичну, лазерну, дитячу та загальну ендоскопічну хірургію, вона ділиться на наступні категорії:
— Пластична хірургія це: ринопластика, мамопластика, фейсліфтинг, отопластика, лазерна корекція повік, корекція живота, ліпосакція живота, круропластика, лікування гінекомастії, трансплантація жирової тканини, інтимна пластика;
— Лазерна хірургія це: лазерне лікування хронічного тонзиліту, лікування храпу, лікування хронічних ринітів;
— Тотальна ендоскопічна хірургія це: лапароскопічне видалення жовчного міхура, баріатричні операції з приводу ожиріння;
— Хірургія для маленьких пацієнтів це: виправлення фімозу, ендоскопічне лікування пахових та пупкових кил, лікування варікоцелє, корекція за допомогою лазера врослих нігтів, ендоскопічна апендектомія.
Також у ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” займаються діагностикою та лікуванням в області оториноларингології:
лікування тонзиліту, видалення кіст гайморових пазух, видалення поліпів носа, викривлення перегородка носа, видалення аденоїдів, лікування риніту.
Серед медичних центрів ”Медичний центр лікаря Тарасюка” знаходиться на лідируючих позиціях. Це все через риси, тобіж переваги, які у лікарів є:
— Наявність високоякісних апаратів. Висока технологічність дає можливість виконувати задачі різної складності. Операціїпо покращенню естетичних та реконструктивних властивостей виконуються найбільш делікатним чином;
— Встановлені нові лазери, а також техніка для ендоскопії, яка має найвищу точність і функціональність;
— У ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” хірургічні методи комбінуються з прогресивною косметологією, що дозволяє ліквідувати появу травм, формувати комфортні умови під час операції.
Лікарі використовують професійний підхід на будь-яких періодах роботи, слухаємо побажання клієнта та знаємо, що таке моральні стандарти. Це відноситься до всіх етапів під час роботи з клінікою, розпочинаючи від дзвінка в “Медичний центр лікаря Тарасюка”.
Коли вам треба будь-яка з вищенаведених послуг або якась інша, наприклад, зменшити живіт, то в медцентрі раді будуть допомогти. Лікують найкращі фахівці в області.
Зв’язок з ”Медцентром лікаря Тарасюка” встановлюється наступним чином можна:
Зайшовши у медичний центр “Медичний центр лікаря Тарасюка” за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с.Бармаки, провулок Хутірський, 5;
Подзвонивши за номерами — +38 (098) 610-84-61, +38 (097) 91-90-303, або написавши по ним у Вотсап чи Вайбер;
Написавши на емейл — rcrivne@gmail.com або klinika.plastika@gmail.com;
За допомогою соцмереж — instagram.com/estet_klinika_rv, facebook.com/estetklinikarv.
.

Обсуждение закрыто.