Рекомендації перед купівлею пневматичної зброї

Більшість мисливців розуміють, що існуюча сьогодні вогнепальна зброя – предмет, здатний вражати цілі на доволі віддалених відстанях, а в разі необдуманого поводження або елементарної халатності в діях, він може виявитися причиною летальних наслідків. Для того, щоб купити пневматичну зброю та патрони до неї слід всього лиш навідатися до відповідного магазину товарів такого типу. Звісно ж, для купівлі вогнепальної зброї також знадобиться відповідний дозвіл регулюючих інстанцій. В даній статті ми детальніше обсудимо базові правила поводження з вогнепальною зброєю і не лише.

Зброю слід завжди розцінювати як заряджену

Якщо ви берете до рук переломну зброю потрібно відкрити її та переповнитися у відсутності патрону всередині. Зброю багатозарядного формату слід перевірити максимально ретельно. Далеко не завжди патронник лишається пустим, причиною чому може виявитися несправність викидача та інші фактори. Як показує практика, далеко не всі власники зброї достатньо ретельно її чистять, що потім може перерости в значно неприємніші наслідки.

Базові правила поводження зі зброєю

  1. Ніколи не рекомендується самому замінювати деталі, які вийшли з ладу.
  2. Якщо ви не плануєте використовувати зброю певний час – виконайте її розрядку, встановіть на запобіжник та покладіть у сейф.
  3. Не натискайте на гачок спуску, якщо зброя стоїть на запобіжнику – це в силах призвести до пошкодження пружинного механізму.
  4. Виконувати постріл слід лише після того як ви ретельно прицілилися.
  5. З несправною зброєю слід бути максимально обережним.
  6. Якщо ви полюбляєте стендову стрільбу, ходите в тир або на полювання, Подумайте про те, щоб максимально захистити органи слуху та зору.
  7. Не просто так і на всіх стрілецьких стендах завжди передбачені максимально жорсткі правила, які проголошують, що стрілець повинен рухатись по майданчику тільки з переламаною рушницею, а заряджати і закривати її може, лише коли вже зайняв позицію для стрільби. Будь-який досвідчений мисливець не образиться ніколи, якщо його додатково попросити вивчити, чи справді зброя розряджена.
  8. Стосовно полювання колективного формату, слід відмітити, що в його ході варто максимально ретельно дотримуватися рекомендацій безпеки, адже навколо знаходитимуться люди.

Допоки стрілець не займе свою позицію для стрільби, його зброя повинна бути розряджена.

В сьогоднішніх реаліях уміння правильно поводитися зі зброєю стане особливо цінним надбанням.

Джерело: https://patron.kyiv.ua/product-category/pnevmatichna-zbroya/

.

Обсуждение закрыто.