Що слід знати перед купівлею дешевих квартир в Києві

Щоб купити своє особисте житло, недостатньо накопичити достатню або мінімальну суму грошей. Практично завжди існують інші фактори, які впливають на результат. Мінливість будь-якого ринку нерухомості, певною мірою, створює складність вибору. Київ не виключення з правил. У підписанні договору про купівлю дешевих квартир в Києві слід уважно простежити виконання кожного з передбачених пунктів. Це потрібно для того, щоб уникнути давно відомих помилок та ризиків, адже у ході підписання договору. Перш за все, це потрібно для покупця, адже його сторона схильна до ризику найбільше.

У столиці трапляються кілька базових типів квартир:

  1. Квартири сталінської епохи виділяються чималими розмірами та зручностями.
  2. Квартири хрущовської епохи мають прохідні кімнати, що не завжди влаштовує мешканців.
  3. «Покращене планування», така нерухомість досить велика за площею, з роздільним санвузлом, великим асортиментом кімнатних приміщень.
  4. Поширені так звані «малосімейки» невеликі за площею, в яких іноді передбачена кухонна ніша.
  5. Новобудови трапляються найрізноманітніших типів планування та кількості поверхів.

Агенція з нерухомості допоможе знайти вихід з ситуації

Завжди можливі деякі відмінності в реальних даних і тих, які розміщені у договорі. Абсолютно можливо, що навіть вартість об’єкта буде вказана не зовсім правильно. Рекомендується заздалегідь перестрахуватися, оскільки так виникає серйозний ризик втрати фінансів.

За фактом укладення договору, продавець нерухомості може не повністю виконати процедуру передачі. Це відбувається згідно з попередньо складеним актом, за дотриманням пунктів якого потрібно уважно доглядати. Справа в тому, що існує ризик, коли майно могло бути передано третій особі, і покупцеві складно буде його повернути. Якщо продавець попередньо передав майно іншій людині з правом власності, доведеться залучати спеціалістів з повернення його покупцю. Нескладно здогадатися, що це приводить за собою грошові витрати.

Визнання угоди неправомірною може стосуватися абсолютно будь-якої процедури з купівлі нерухомості. Дослідження повноважень продавця дозволить суттєво знизити поширені ризики неправомірності договору. До того ж, у разі вибору конкретного об’єкта, варто перевірити всю документацію, що надається на нерухомість.

Зменшити ризики зірвання угоди при купівлі власного будинку чи квартири допоможе кваліфікована допомога експерта з нерухомості. Придбати свою квартиру чи будинок у прекрасному Києві завжди можливо. До того ж, це стане прекрасною інвестицією у майбутнє своєї родини.

.

Обсуждение закрыто.