Запчастини до ксіомі купити: як обрати кращий варіант

Цінова політика сучасних смартфонів та планшетів іноді доводить користувачів навіть до оформлення кредитів. Це виправдовує небачену популярність всіляких захисних пристроїв, які розроблені для всілякого збереження гаджетів від бруду, ударів та навіть води. Тому, щоб не загубитися в питаннях де купити запчастини до ксіомі, наприклад, краще завчасно пошукати силіконовий чохол. На щастя, в сучасному світі плідно працює просто неймовірна кількість виробників аксесуарів для смартфонів та планшетів.

Плівка для захисту дисплея

Ще не так давно без використання плівки на мобільному пристрої не обходився майже жоден користувач. Без такої плівки екран пристрою вже через кілька днів вкривався купою подряпин, ставав менш прозорим, потертим і значно гірше реагував на торкання. Так як все в світі розвивається, сьогодні екрани володіють широким спектром захисту вже з заводу, але використання додаткових захистів у вигляді плівок ніхто не відміняв.

Захисне скло підвищить міць дисплея

Скло для захисту дисплея не лише прекрасно захистить екран від бруду та механічних пошкоджень, але й від жирних слідів від пальців. Якщо порівнювати з плівкою, захисне скло дає змогу суттєво підвищити захист екрану. Наявність переваг такого варіанту захисту пояснюється особливою технологією виготовлення скла.

Без чохла для смартфона нікуди

Мобільний пристрій в чохлі виглядає не тільки максимально захищеним, але й більш стильним. Варто відмітити, що сьогодні існують як універсальні чохли, які прекрасно підходять для більшості існуючих моделей, так і «індивідуальні», призначені тільки для окремих версій гаджетів. Сьогодні вже практично на кожному кроці можна побачити чималу кількість захисних аксесуарів такого формату.

Відносно форм-фактора чохлів, то тут вибір також доволі насичений варіантами:

  1. Фліпи та книжки. Мабуть, це найбільш надійні чохли, що фактично представляють собою захисну обкладинку.
  2. Чохли підчищеного захисту. Ці чохли будуть прекрасним рішенням любителям особливо небезпечних видів спорту, активного відпочинку чи туризму.
  3. Чохли на руку і сумки. Чохли на руку дають змогу утримувати мобільний пристрій в порівняній безпеці і не перейматись ним під час пробіжок чи інших спортивних подій.
  4. Чохли у вигляді накладки. Чохли-накладки відрізняються різноманіттям кольорів, форм, малюнків, різного розу прикрас, дорогоцінних каменів чи зображень.
  5. Бампери. Даний тип чохла несе мінімальні зміни вигляду вашого стильного телефону та додає йому захисту.
.

Обсуждение закрыто.